kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani fiton midis Bernabeut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Milani fiton midis Bernabeut   Thu Oct 22, 2009 6:20 am

Ndeshja e madhe Evropiane mes Real Madridit dhe Milanit u mbyll me fitorën e Rossonerëve me rezulta 2:3.
Në pjesë e parë dominoi skuadra e Real Madridit e cila shënoi për 1:0 në minutën e 19 me anë të Raul Gonzales. Në Pjesën e dytë u shfaq një Milan krejtësisht tjetër. Për të barazuar shënoi Pirlo nga mëse 33 metra kurse katër minuta më pas Pato kaloi Milanin për herë të parë në epërsi. Reali barazoi më pas me anë të Drenthes por ishte përsëri Pato që dy minuta para fundit shënoi për fitoren e merituar të Milanit.
Në ndeshjen tjetër të këtij grupi Marseja mposhti Zurichin 0:1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milani fiton midis Bernabeut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: