kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roni: Fitorja ndaj Realit, na motivon shumë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Roni: Fitorja ndaj Realit, na motivon shumë   Thu Oct 22, 2009 11:37 am

Ylli i Milanit Braziliani Ronaldinho i ka thënë 'Sky Sport' se fitorja në Santiago Bernabeu i ka dhënë një optimizëm të madh Rossonerëve.
" Ne jemi rikthyer në mëngjes në Milan, dhe jemi shumë të lumtur, që arritëm fitoren e parë në Santiago Bernabeu. Kjo fitore na motivon shumë dhe na ka rritur moralin tonë për ndeshjet e ardhshme" u shpreh Ronaldinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Roni: Fitorja ndaj Realit, na motivon shumë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisë ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...
» LDK reagon ndaj tentim atentatit ndaj mjekut Xhavit Hajdari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: