kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ronaldinho: Tani ndihem mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
valdrinn

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

Ronaldinho: Tani ndihem mirë Empty
MesazhTitulli: Ronaldinho: Tani ndihem mirë   Ronaldinho: Tani ndihem mirë Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 5:12 am

Futbollisti i Milanos Ronaldinho pas fitores kundër Romës ka deklaruar se tani ndihet mirë'' Tani unë ndihem mirë. Pas shumë punëve që bëmë edhe fizikisht, por edhe psiqikisht mendojë se jemi më mirë. Dëshirojë që të vazhdojë në këtë mënyrë dhe të i kënaq tifozët. Mendojë se sonte treguam se unë dhe Pato mund të luajmë së bashku''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho: Tani ndihem mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: