kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldinho: Ne duhet të rrespektojmë Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Ronaldinho: Ne duhet të rrespektojmë Realin   Tue Oct 20, 2009 8:50 am

Futbollisti i Milanos Ronaldinho mendon se skuadra e tij duhet të rrespektojë Madridin. ''Është një stadium ku kam kujtime të mira. Por tani jam në një moment tjetër. Ne duhet të rrespektojmë Madridin, ata janë njëra nga skuadrat më të forta në botë. Të mërkurën do të kemi ndeshje të rëndësishme kundër tyre, por ne duhet të shikojmë ndeshjen kundër Romës dhe mos të i përsërisim të njëjtat gabime''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldinho: Ne duhet të rrespektojmë Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetër duhet të lexohet,dhe patjetër duhet të shpërndahet-Ataku në zemër
» Fotaq Andrea: Ne duhet të flasim me gjuhën e shqiptarizmës e të kulturës sonë të lashtë
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: