kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dominic Adiyiah: Do të bëhem Messi i Milanos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Dominic Adiyiah: Do të bëhem Messi i Milanos   Mon Nov 02, 2009 8:40 am

Transfera e re e Milanos Dominic Adiyiah pasi që është transferuar në Milano deklaroi '' Unë e kam bërë atë që ka bërë Saviolla, Aguero dhe Messi, tani dëshirojë të kopjojë jetën e tyre''. Dominic Adiyiah është 20 vjeçar dhe ka zgjuar kurreshtjen e Rosonerëve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dominic Adiyiah: Do të bëhem Messi i Milanos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: