kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Galliani: Ne kemi transferuar Dominic Adiyah

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Galliani: Ne kemi transferuar Dominic Adiyah   Mon Nov 02, 2009 8:47 am

Adminsitratori i Milanos Adriano Galliani ka deklaruar se kanë transferuar Ganezin Dominic Adiyah.'' Ne jemi në transfere tani dhe kemi transferuar Dominic Adiyah. Ne kemi arritur marrveshjen me klubin Norvegjez Fredrikstand: Tani ai do të vjenë në janar dhe do të regjistrohet''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Galliani: Ne kemi transferuar Dominic Adiyah
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: