kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE! Empty
MesazhTitulli: MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE!   MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE! Icon_minitimeMon Nov 02, 2009 10:32 am

MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE! 2948902578_736413f228
Ka ardhur edhe një njoftim i ri nga kompania Apple, në të cilin thuhet se së shpejti do të prezantohet në version i ri, më i lirë i netbook-ut të famshëm, MacBook.

Nga ky njoftim nuk është dhënë ndonjë paralajmërim se kompania Apple do ta ofrojë modelin e ri me çmimin e njëjtë ose të ngjashëm me versionet e kaluara, ndërsa është premtuar se modeli i ri do të jetë edhe më i lirë se një MacBook i zakonshëm i cili shitet në dyqanet e kompanisë sot.

Kështu që versioni i ri i MacBook me mbështjellje prej alumini do të jetë në dispozicion për jo më shumë se 999 dollarë. Dhe ky është një lajm i mrekullueshëm për të gjithë ata që dëshirojnë të blejnë kompjuterë nga Apple, pasi që të gjithë e dinë për kualitetin e tyre. / foto: silencer_rh / 27 tetor 2009

_________________
MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
MACBOOK MË I LIRË NGA APPLE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: