kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
besnik hack3r

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 23
Location : Local Dick C:/hack WeB

ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM! Empty
MesazhTitulli: ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM!   ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM! Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 8:56 am

Kompania japoneze Sony edhe zyrtarisht e ka prezantuar versionin e saj të ri të konsolës PlayStation 3 me pamjen dhe emrin e koduar, Slim.

Konsola e re është për 32 për qind më e vogël dhe rreth 36 për qind më e lehtë se versioni i saj paraprak, mirëpo në anën tjetër jep edhe performancë më të dobët për rreth 34 për qind. PlayStation 3 Slim ka dy herë më shumë hapësirë në hard disk, ndërsa kapaciteti i saj tashmë shkon në 120 GB.

Shitja e konsolës së re nga Sony do të fillojë me 1 shtator në Amerikë dhe Evropë, përkatësisht më 3 shtator për tregun japonez, ndërsa çmimi i saj është 299$ apo 299€ për Evropë.

Këto çmime automatikisht nënkuptojnë rënien e çmimit për versionin e vjetër të konsolës PlayStation 3, që kap një çmim më të ulët se 250$.
ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM! Sp3

_________________
ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM! Fdsfdsfdsfdsfdsfdsfsd
ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM! 2gt7xj5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.albanianforum.net
 
ZYRTARE: SONY LANSON PLAYSTATION 3 SLIM!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: